• ساعت : ۱۱:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ 
به همت خیرین حوزه سلامت بویین زهرا؛
4 خانه بهداشت این شهرستان به دستگاه سونیكید (جنین یاب) و تست قند خون تجهیز شدند

به گفته لیلا رسولی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویین زهراوجود خیرین و حامیان برای خیریه ها و سازمانهای مردم نهاد مثل ضرورت گردش خون در بدن است.خیرین در قالب کمک های مردمی اقدامات بشر دوستانه را به شکل موثر انجام میدهند.

رسولی در این باره از کمک31 میلیون تومانی خیرین به حوزه سلامت شهرستان بویین زهرا خبر داد و افزود: دو خیر نیک اندیش از اهالی روستای خونان از توابع بخش مرکزی شهرستان بویین زهرا به نامهای علی میرزایی رئیس اداره مخابرات شهرستان بویین زهرا مبلغ 14 میلیون تومان و یوسف میرزایی مبلغ 7 میلیون تومان جهت خرید سه عدد سونیکید (جنین یاب) و دستگاه تست قند خون همراه با نوار تست به حوزه سلامت شهرستان بویین زهرا اهداء نمودند.

متولی سلامت بویین زهرا در خصوص استفاده این دستگاه ها گفت: این سونیکیدهای اهدایی جهت استفاده،به خانه های بهداشت روستاهای سخص آباد و شاهین تپه ازتوابع بخش دشتابی و امیرآباد نو از توابع بخش مرکزی تحویل داده شد.

همچنین دستگاه تست قند خون نیز در خانه بهداشت خونان مورد استفاده قرار گرفت.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویین زهرا در بخش دیگری از سخنان خود به تامین اتاق مادرو کودک در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان بویین زهرا پرداخت و اظهار داشت:در این راستا از ظرفیت خیرین شهر دانسفهان از توابع بخش رامند استفاده شد و با مشارکت آنان تجهیزات اتاق مادر و کودک؛ با هزینه ای بالغ بر ده میلیون تومان تهیه گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0